Zbuduj przychody dzięki platformie getreve

Getreve stworzyło platformę, która pomoga przedsiębiorczym ludziom zbudować przychody i zadbać o obecność w sieci. To miejsce, w którym ludzie znajdą wszytko czego potrzebują by stworzyc dobrze prosperujący biznes.

Platforma umożliwia użytkownikom stworzyć strony sprzedażowe takie jak sklepy online, systemy zamówień dla restauracji, rezerwacyjne, do sprzedaży biletów, karnetów, członkostw i wielu, wielu innych.

W jednym miejscu, przedsiębiorcy odnajdą ponad 30 narzędzi, które mogą używać zarówno do sprzedaży jak i zarządzania.

Poza generatorami stron sprzedażowych, na platformie są też narzędzia do generowania faktur, video rozmów, szyfrowanych dysków online, marketingu, poleceń, CRM, zarządzania flotą, ekipami serwisowymi, kampanii emailowych i wiele innych.

Te narzędzia są stworzone z myślą i dedykowane dla jednoosobowych, małych i średnich firm.

Nasza platforma nie tylko dostarcza niezbędne narzędzia, ale także szkoli przyszłych przedsiębiorców za pomocą kursów i konsultacji online.

Kreatory marketplace pozwalają ludziom w krótkim czasie stworzyć nowoczesne rodzaje biznesów, a to wszystko nie wymagając przy tym umiejętności programowania.

Możesz wygenerować marketplace taki jak Pyszne.pl, Booking.com, Uber czy Booksy za pomocą prostego wirtualnego asystenta.

Wierzymy, że w każdym drzemie żyłka przedsiębiorcy, dlatego stworzyliśmy platformę dla przedsiębiorców od przedsiębiorców. Nawet dla tych, którzy nie potrzebują tylko prostego sklepu internetowego, ale impulsu i możliwości do działania.

Możesz po prostu zacząć oferować swój czas, umiejętności i monetyzować je w ekosystemie ekonomii współdzielenia.

Dlatego też ludzie mogą dołączyć do marketplace na platformie by zdobyć nowe zlecenia i klientów. Dzięki temu mogą budować przychody bez używania naszych narzędzi, po prostu dorabiając w wolnych czasie czy w pełnym wymiarze czasu.

Co więcej, każdy członek naszej społeczności może stworzyć własny marketplace i dodać go do naszej biblioteki.

Getreve jest platformą rozwijaną przez własnych członków, przez społeczność, szczególnie poprzez generatory marketplace.

Our mission is to build a platform for future entrepreneurs

Latest articles on our blog